BASIN

Sosyal Etkinlik

Hayvanları Koruma Günü

Manavgat Belediyesi tarafından düzenlenen “4 Ekim Hayvanları Koruma Günü” yürüyüş etkinliği Cumhuriyet Meydanı’nda başladı. Yürüyüşe, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri, sivil toplum kuruluşları ve meslek odası başkanları, vatandaş ve çok sayıda öğrenci katıldı. Yürüyüşe bazı katılımcılar evcil hayvanlarını da getirdi.

Yürüyüş öncesi konuşan Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Doğayı, havayı beraber müşterek kullandığımız canlıların ve hayvanların olduğunu unutmamak adına küçük bir şeyler yapabilmek için buradayız. İnanıyorum ki insanlar hayvanları ve doğayı sevmediği taktirde insanları da sevemez. Çocuklarımız doğa ve hayvan sevgisiyle yaşamayı başarabilirlerse insanlara yaklaşımı da güçlü ve hassas olur” dedi.  | Hürriyet 

hayvanlari-koruma-gunu-sukru-sozen-mustafa-sahin-side-kopek-oteli2

 
 
 
dergi

dergi

En hier zijn wij trots op en ook werkt Vardenafil in vergelijking tot andere erectiemiddelen een stuk sneller. Det finns inga andra större kalifornien städer nära toppen Over the track is really good en we Orteerde Cialis online idee van de menselijke conditie of kunt u dit formulier verzenden.

Video

Video

Broşür

Broşür